Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Pięknie i wzruszająco! Tych chwil nie zapomnicie do końca życia! Gratuluję młodzieży i nauczycielom!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję. Cudownie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecudownie;wielkie gratulacje dla pani w-f-stki zatrud i zaangażowanie ,noi dla młodzieży za chęc i wykonanie !!! :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie i z klasą!!! Brawa dla wykonawców i dla nauczucielki!!! Oglądam już 4 raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje pani Aneto! Liceum Staszica może być wzorem dla Krakowa, Warszawy . Gdyby tak jeszcze ten walc był z polskim tekstem... Wierzę że bal maturalny rozpocznie się jeszcze bardziej porywającym polonezem. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że jest młodzież, której jeszcze się "coś chce", bo z tymi chęciami najtrudniej w dzisiejszych czasach. Aż łzy się cisną ze wzruszenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poleciały mi łzy - piękne i wzruszające GRATULACJE dla wspaniałej młodzieży  i Nauczycielki !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze nie wzbudza to we mnie zachwytu i uważam, że studniówka powinna rozpocząć się w sposób tradycyjny, przy melodii, która rozpoczyna tysiące studniówek. Mówiąc wprost nie podoba mi się to. Pomysł beznadziejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na studniowce tanczy sie POLONEZA, a nie WALCA. przykre. 
 
na studniowce tanczy sie POLONEZA, a nie WALCA. przykre. 
słuszna uwaga no ale wiadać pani lubi być oryginalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Sasza - przykre, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - w tej szkole tańczy się i poloneza i walca
 
do Sasza - przykre, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - w tej szkole tańczy się i poloneza i walca
beznadzieja. lepiej polonez i jakiś program artystyczny np w formie kabaretu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejszy wypadek : http://alle.pl/hona-cbr-750 <-- jest w ciężkim stanie   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, brawo młodzież, jestem pełna zachwytu aż łezki kręcą się w oczach. Dziękuję.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elegancko! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pięknie!!!!! nie tylko poloneza ale walca też można:)) jestem pełna podziwu dla instruktorów i młodzieży za odwagę i kunszt wykonania!! dacie sobie radę w życie:) gratuluję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo dla tego kto zorganizowal i dopilnował by wszystko wygladało tak jak teraz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIEKNIE,aż się srece weseli,DZIEKI!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, jestem pełna zachwytu i uznania, zarówno dla pani choreograf, jak i tańczącej młodzieży. Jesteście wspaniali!!! Oby taka tradycja rozprzestrzeniła się na całą Polskę, bo jak widać, mamy też wspaniałą młodzież, która nie boi się wyzwań. Jeszcze raz wyrazy uznania dla pani choreograf za wspaniały pomysł i jego realizację. Pozdrawiam z USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepięknie ! Wspaniale! Popłakałam się jak bóbr. Mamy jeszcze wspaniałą młodzież...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi się podobało,że ze wzruszenia się popłakałam. Dziękuję pani, która przygotowała ten taniec i młodzieży wykonującej z niezapomniane wrażenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...